Gydomieji masažai

Segmentinis masažas

masazas 17Segmentinis masažas - tai masažo rūšis akcentuojama į segmentinę kūno sandaros teoriją kur yra naudojami klasikinio masažo arba specialieji gydomieji masažavimo būdai.
Segmentinio masažo metu dirbama ties stuburo segmentais (nervų šaknelėmis) nugaros plote, kuriame yra skiriamos kelios dalys: kaklinė, krūtininė, juosmeninė ir kryžkaulinė. Taip pat segmentinis masažas gali
būti skirstomas pagal kūno dalis (ranka, koja, pėda ir pan.). Šio masažo metu atliekami specialūs glostymo, trynimo, maigymo ir vibraciniai judesiai. Segmentinio masažo metu: pasišalina senos odos ląstelės,
pagerėja odos kvėpavimas, padidėja raumenų susitraukimo funkcija ir suaktyvėja medžiagų apykaita. Segmentinis masažas yra naudojamas kaip gydymo ir profilaktikos priemonė. Segmentinis masažas idealiai tinka žmonėms, dirbantiems sėdimą ar sunkų fizinį darbą, kai visa įtampa susikaupia įvairiose stuburo vietose, kaklo ir pečių srityje.
Segmentinė metodika leidžia išvengti varginančių ir nepageidaujamų pašalinių masažo reiškinių dideliame kūno plote. Jos pagalba dirbama tikslingai nedideliame kūno ruože.
Nuo savo pirmųjų mėnesių vystymosi gimdoje, žmogus turi segmentinę kūno sandarą. Poveikis į nervinius kanalus, surišančius valdančiuosius centrus su vidaus organais tam tikruose taškuose pagal specialias metodikas, praėjusias patikrinimą daugiatūkstantine patirtimi, galima pagerinti mūsų organizmo darbą, nuimti skausmą, o tai reiškia, pagerinti žmogaus sveikatą.

INDIKACIJOS IR KONTRAINDIKACIJOS YRA TOKIOS PAT KAIP GYDOMOJO MASAŽO!


Išnaudokite sveikatos draudimus tik MŪSŲ centre! Dirbame su: IF, Compensa, Lietuvos draudimas, ERGO.