Gydomieji masažai

Vakuuminis masažas

vakuuminis masazasVakuuminio masažo poveikio pagrindas yra reflektorinis metodas. Jis panašus į pirties efektą. Atliekant vakuuminį masažą pagerėja periferinė kraujo, limfos bei tarp audinių esančio skysčio apytaka ir odos kvėpavimas, todėl oda pasidaro tampri, padidėja jos atsparumas temperatūros ir mechaniniams poveikiams. Taip pat vakuuminis masažas padidina raumenų susitraukimą ir tonusą.

Vakuuminio masažo pagalba suaktyvėja riebalinių ir prakaito liaukų veikla, kurių sudėtyje yra druskų, šlapalo, acetono ir tulžies rūgščių, ko pasėkoje jie lengviau pašalinami iš organizmo.

Šių medžiagų perteklius yra žalingas organizmui.

 

Vakuuminis masažas yra rekomenduojama sergant: stuburo, kaklo srities kremzlių nykimu (trūkimu), esant ataugomis, peršalimo ligomis, bronchitais, plaučių ir juosmens raumenų uždegimais. Taip pat celiulitui susikaupus klubo ir sėdmenų srityje, siekiant padidinti atsparumą ligoms, traumų profilaktikai, kraujo ir limfos apytakai atstatyti, patinimui bei skausmui sumažinti, atstatomųjų procesų suaktyvinimui.
Vakuuminis masažas nedaromas vidiniame šlaunies paviršiuje; esant išvaržai, apendicitui, kraujavimui iš plaučių, tuberkuliozei, augliams, odos ligoms, padidėjusiam kraujospūdžiui ir odos jautrumui, organizmo išsekimui bei sergant įvairiomis kraujo ligomis.


Išnaudokite sveikatos draudimus tik MŪSŲ centre! Dirbame su: IF, Compensa, Lietuvos draudimas, ERGO.